Našou najväčšou devízou je

dôvera klientov a obchodných partnerov

0
rokov na trhu sprostredkovania
0
klientov s finančným zabezpečením
0
partnerských finančných inštitúcii

Náš tím

V spoločnosti Finanzpartner veríme, že finančné služby sú predovšetkým o osobných vzťahoch a vzájomnej dôvere. Našu rodinu tvorí skupina odborníkov s dlhoročnou praxou a skúsenosťami v obore, ktorí stále veria v slušnosť, poctivú prácu a férové podnikanie. Bude nám cťou, ak sa rozhodnete využiť náš talent a vedomosti k obchodnej spolupráci alebo zhodnoteniu osobných financií. 

Profil spoločnosti

Spoločnosť Finanzpartner vstúpila na slovenský trh finančného sprostredkovania v roku 2008. Dnes patrí medzi najdynamickejšie rastúcich hráčov v segmente finančných služieb. Spoločnosť definuje stabilita, kvalita ponúkaných služieb a komplexnosť riešení poskytovaných klientom z jedného bodu.

Naše poslanie a stratégia

Naším cieľom je ponúkať začínajúcim i dlhoročným finančným agentom šancu napísať vlastný príbeh úspešného podnikania. Ponúkame férový prístup a vysokú mieru profitability. Našim klientom a ich rodinám prinášame riešenia na dosiahnutie celoživotnej finančnej  stability – od narodenia dieťaťa až po pokojnú starobu. 

Pomáhame komunite

Spolu s úspechom v podnikaní prichádza aj zodpovednosť voči komunite, v ktorej pôsobíme. Na začiatku i konci všetkých našich služieb stojí vždy klient a jeho rodina. Ak ich postihne nepriazeň osudu a potrebujú pomôcť, môžu s nami počítať.

Povedali o nás

Spolupracujeme s viac ako päťdesiatimi poprednými slovenskými i medzinárodnými finančnými inštitúciami. V podnikaní a súkromí ctíme zásady férovej spolupráce. Sme hrdí, ak našu odbornosť a úprimný ľudský prístup vnímajú rovnako aj naši obchodní partneri.

Finanzpartner v médiách

Za jednu z kľúčových úloh finančného sprostredkovateľa považujeme zvyšovanie finančnej gramotnosti. Sme si vedomí, že v tejto oblasti Slovensko zaostáva za zvyškom Európy a krajinami OECD. Preto považujeme za dôležité, aby sme aktívne vystupovali vo verejnom priestore a ponúkali informácie, ktoré môžu ľuďom pomôcť k efektívnej správe osobných financií.

Život s Finanzpartner

V našej komunite zažívame veľa pekných chvíľ, ktoré zachytáva i naša fotogaléria. Nech sa páči, nakuknite aj vy do nášho sveta.