Treba sa presadiť!

Aj ty potrebuješ viac miesta na rozvoj?
Finanzpartner je tu pre teba.

Vítame nováčikov

K naštartovaniu novej úspešnej kariéry vo svete finančných služieb stačí iba jediná vec. Vaše rozhodnutie. So všetkým ostatným Vám radi pomôžeme. Vy sami si určíte formu a rozsah spolupráce, ktorá Vám vyhovuje. My Vám zabezpečíme veľkú mieru administratívnej, technickej a finančnej podpory.

Pre tých, ktorí už poznajú svet financií

Ak ste v minulosti pôsobili ako tipér, konzultant, manažér alebo riaditeľ, máme o Vás záujem. Radi Vás presvedčíme, že spolu s nami posuniete svoje podnikanie na lepšiu a vyššiu úroveň.

Výhody spolupráce

Na ceste za zvoleným cieľom Vám poskytneme nielen finančnú, technickú, produktovú a administratívnu podporu, ale aj množstvo bonusov a výhod. Ako finančný agent si u nás môžete vybudovať atraktívnu kariéru s rýchlym postupom na manažérske pozície.

Staňte sa súčasťou našej spoločnosti

Pokiaľ ide o stabilitu, finančnú silu, kvalitu finančného sprostredkovania a inovácie, patríme medzi najvýznamnejších sprostredkovateľov finančných služieb. Nikdy však nezabúdame na to najdôležitejšie – férové obchodné vzťahy a poctivú prácu.

Kompletný servis v maďarskom jazyku

Na Slovensku žije viac ako 400 tisíc ľudí maďarskej národnosti. Pri rozhodovaní o finančných službách chceme mať istotu, že klienti a obchodní partneri detailne rozumejú výhodám našej spolupráce. Preto ponúkame kompletný produktový a obchodný servis i v maďarskom jazyku.

Radi sa s Vami stretneme

Ak Vás naša ponuka a predstavenie spoločnosti oslovili, budeme nám cťou spoznať Vás bližšie. Stačí, ak prejavíte záujem a my vás budeme kontaktovať. Sme presvedčení, že naša vzájomná spolupráca povedie po ceste úspechu.